hizmet@seninservisin.com +90 212 320 61 51

Giriş

Kalem Servis Hizmetleri, deneyimli kadrosu ve yeterli teknik alt yapısı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine güler yüzlü ve çözüm odaklı satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Kalem Servis Hizmetlerinin ana faaliyet konusu bilgisayar donanımı, bilgisayar çevre birimleri, sunucular, cep telefonları ve tablet alanlarında da müşterilerine satış sonrası hizmet çözümleri üretebilmektedir.

Emanet olarak aldığımız müşteri ürünlerini her türlü zarardan koruyabilmek için tüm detaylar düşünülmüştür. Ürünler çanta içerisinde muhafaza edilir. Çizilmeye karşı özel zeminlerde müdahale edilir ve müdahale sonrası taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı ürünler havalı koruma poşetlerinin kaplanması öncesi streçlenerek ek koruma altına alınır.

Ürünü oluşturan bileşenlere müdahale edilmesi gereken durumlarda elektronik parçaların temas ettiği çalışma alanları ESD koruma alanları olarak dizayn edilmiş olup, bu parçalara temas eden teknisyenlerimiz, ESD ekipmanlarla donatılarak olası elektrostatik hasarlara karşı müşteri ürünlerini koruma altına alırlar.

Teknisyenlerimiz uzun yıllar hizmet verdikleri alanlarında deneyim kazanmış ve gelişen teknolojiye karşı sürekli kendilerini yenileyen bir ekiptir. Bu konuda firmamız, yetkinliklerin artırılması için çalışanlarını sürekli eğitimlerle desteklemektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz markalara artı değerler kazandırdığımıza inanıyoruz.