hizmet@seninservisin.com +90 212 320 61 51

Kurumsal Hizmetlerimiz

Ağ Kurulum Hizmeti

Firma veya kurum ihtiyaç ve taleplerine göre server ve çevre birimleri, uzman ekiplerimiz aracılığı ile sıfırdan kurularak yapılandırılmaktadır. Alt yapının kurulması ile ilgili danışmanlık hizmeti ve ürün tedarikleri de firmamız tarafından yapılarak toplam çözüm üretilmektedir.


Yerinde Onarım Hizmeti

Kurumsal müşterilerimizin var olan bilgisayar ve sunucu alt yapılarının arızalarının giderilmesi ve yapılandırılması hizmeti verilmektedir.


Yazılım Destek Hizmeti

Kurumsal müşterilerimizin ticari, erp veya özel yazılım ile ilgili taleplerine çözüm üretilmektedir.


Periyodik Bakım Hizmetleri

Sözleşme kapsamında firma ve kurumlara, taleplerine göre yerinde uzman bakım hizmeti verilmektedir.


Serviste Onarım Hizmeti

Müşterilerimizin servis merkezimize getirdikleri arızalı ürünlerine kapsamlı onarım, bakım ve yapılandırma hizmeti verilmektedir.


Kurulum Hizmeti

Anlaşmalı firma ve ürünlerine veya talep üzerine kullanıcılara yerinde ürün kurulum hizmeti gerçekleştirilirken kısa ürün kullanım eğitimleri de verilmektedir.


Ranger Hizmeti

Anlaşmalı firmalarımız, kurumsal müşteriler veya talep halinde bireysel müşterilerimize, arızalı ürünlerinin adresten alınıp onarıldıktan sonra tekrar adrese teslim edilmesi hizmeti verilmektedir.


Danışmanlık Hizmeti

Şirket ihtiyaçlarına göre bilgisayar ve sunucu alt yapısı kurulması konusunda firma ihtiyaçlarının belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması, satın alma süreçlerinin yönetilmesi, kontrol ve kurulum işlemlerini kapsayan uzman danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Satış sonrası hizmetler ile ilgili servis alt yapısı ve ağı kurulumu konusunda talebin değerlendirilmesi ve ihtiyaçların belirlenmesi, hazırlık takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi konularında kapsamlı uzman danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Devlet kurumları ve kurumsal firmaların ticari veya özel yazılım ihtiyaçları konusunda uygun yazılımların seçilmesi, değerlendirilmesi, şartname hazırlığı ve karar süreçlerinde deneyimli ve kıdemli proje yöneticilerimiz ve uzmanlarımızla aktif katılımda bulunarak, satın almadan canlı geçişe kadar tüm süreçlerde yönetim(proje sponsoru) adına vekaleten görev üstlenerek, projenin takibi, denetlenmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması için profesyonel danışmanlık, yürütme ve destek hizmetleri verilmektedir.