hizmet@seninservisin.com +90 212 320 61 51

Hizmetlerimiz

*Servisimize ulaşan ürünlerin % 80 ine, elden tarafımıza ulaştırılmış ise 1 saat içerisinde, kargo aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmış ise 1 gün içerisinde hizmet verilmektedir.*


Onarım Hizmetleri

Kalem Servis Hizmetleri portföyündeki ürünlere 1., 2. ve 3. seviyede müdahalede bulunabilecek teknik bilgi ve ekipmana sahiptir. Arıza bildirimlerine göre;

Ana ürünü oluşturan bileşenlerin parça bazında arızalarını tespit ederek, orijinal yedek parça ile değişimlerini yapabilir veya arızalı parçayı entegre ve chipset değişimi yapabilecek seviyede müdahale ederek onarımını gerçekleştirebilir.

İşletim sistemi, virüs, bileşen sürücü yazılımları, bios yazılımları, kullanıcı tarafından sonradan yüklenmiş ek programlardan kaynaklı arızalara çözüm üretilebilmektedir.


Müşteri Bilgilendirme Hizmeti

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize ürünlerinin durumları hakkında 7/24 WEB, E-Mail ve SMS ile bilgilendirme hizmeti sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye’nin her tarafından anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile tarafımıza ücretsiz bir şekilde arızalı ürününüzü gönderebilir ve onarım sonrası yine ücretsiz bir şekilde adresinize geri gönderilir.


Veri yedekleme ve Kurtarma Hizmeti

Müşterilerin açılmayan, arızalı cihazlarındaki veri saklama ve yedekleme birimlerinin kopyaları farklı ortamlara taşınabilir, hasar görmüş bilgileri yedeklenebilir veya veri kurtarma ile silinen/hasar gören dataları kurtarılabilir.


Virüs ve trojan temizleme hizmeti

Müşteri ürünlerine çeşitli yollarla bulaşan ve ürünün çalışma fonksiyonlarına hasar veren virüslerin temizliği yapılarak, data ve programların güvenli bir şekilde kurtarılması sağlanır.


Bakım Hizmetleri

Her elektronik ürün tıpkı otomobillerdeki gibi bakıma ihtiyaç duyar. Bakım işlemi, ürünün çalışma performansını artırır ve ömrünü uzatır. Ürünlerin hava kanallarının ve fanlarının toz temizliği, ısı ileten kimyasalların yenilenmesi, menteşe gibi aparatların yağlanması bakım kapsamında yapılan işlemlerdir. Bu sayede ürün üzerindeki parçaların aşırı ısınmadan ve zaman içerisinde bileşenlerde oluşabilecek deformasyondan kaynaklanan olası arızaların önü kesilmiş olur.


Kurulum Hizmeti

Anlaşmalı firma ve ürünlerine veya talep üzerine kullanıcılara yerinde ürün kurulum hizmeti gerçekleştirilirken kısa ürün kullanım eğitimleri de verilmektedir.


Telefonda Destek Hizmeti

Satış öncesi ve sonrası kullanıcılara ürün hakkında her türlü soru ve sorun için teknik veya bilgi desteği, serviste bulunan arızalı ürünleri için de onarım süreçleri hakkında bilgilendirme hizmeti verilmektedir.


Ürün Yükseltme Hizmeti

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün konfigürasyonuna orijinal yedek parçalar ile ürün garantileri etkilenmeyecek şekilde uygun donanım ekleme ve eklentilerin sorunsuz bir şekilde çalıştırması için gerek duyulan tüm ayarlar yapılmaktadır.


Eğitim Hizmeti

Müşterilerin satın almış olduğu ürünler ile ilgili teknik özellik ve fonksiyonların bilgisi verilerek ürünün işlevselliğini kullanabilmeleri sağlanmaktadır.


Ranger Hizmeti

Anlaşmalı firmalarımız ve kurumsal müşterilerimize, arızalı ürünlerinin adresten alınıp onarıldıktan sonra tekrar adrese teslim edilmesi hizmeti verilmektedir.